2014 m. rugpjūčio 1 d., penktadienis


AcroYoga LT Estijoje - AcroFESToniaLiepos 18-20 dienomis Estijoje vyko akrobatiės jogos festivalis. Sužinoję, kad patekome į renginį laukme nesulaukėme kas mūsų ten lauks. Kartu su renginio dalyviais, bei teneriais iš Estijos, Amerikos ir Australijos dalinomės akrobatinės jogos patirtimi ir naujais atradimais.Kaip ir kur viskas vyko kviečiame skaityti tokiau ;)
Atvykę į renginio vietą buvome nustebinti nenusakomo gamtos grožio. Sodyba, kurioje apsistojome - Kusiku (est. tujų vieta) išties nuostabi.
 Į sodybą mus priėmė Ester ir Silver - renginio organizatoriai. Čia jie pastatė rąstinę platformą su stogu, kurioje įrengė akrobatinės jogos praktikavimosi vietą Akropolį. Šalia Aklropolio tarp dviejų medžių nutiesta virvė balansui treniruoti. Virvės vidurinė dalis - tikras išbandymas visiems ja bandžiusiems eiti akrobtams! Puikus pagalbininkas  šalia virvės vidurio buvo augantis medelis. Kaip matyti nuotraukoje, festivalio dalyvė Kati rado kaip kitaip smagiai panaudoti virvę :)
Sodyboje nuo seno pūpsojo kūgio formos palapinė. Ji mums atrodė kaip neįprastai gražus statinys. Jo viduje buvo netgi gutas. Bet kaip matyti, palapinė jau buvo užimta, tad pasistatėme savo mažesnę, bet neprastesnę palapinę. Svarbiausia, kad jautėmės esantys gamtoje ir kartu su kitais renginio dalyviais. 
Rytais rinkdavomės į jogos užsiėmimus, popietes leisdavome kartu praktikuodami akrobatinę jogą, o vakarais džiaugdavomės vieni kitais. Daivanome prie laužo, masažavome vieni kitus, nes viena iš akrobatinės jogos dalių yra atpalaiduojamieji-gydomieji menai, kaip Thai masažas. Tarp visų šitų veiklų mėgavomės veganišku maistu, kuris buvo neįtikėtinas! Nors paprastai nevalgome vien veganiško ar vegetariško maisto, net nesitikėjome, kad jis gali būti toks skanus. Buvme tikrai nustebinti.
Paskutinę renginio dieną pristatėme savo finalinius pasirodymus, kuriems atlikti buvome burtu keliu suskirstyti po 3-4 žmones. Šių pasirodymų akimirkos užfiksuotos čia, kviečiame visus pasigrožėti: https://www.youtube.com/watch?v=TTZDl9wEmUY&feature=youtu.be


Po visų pasirodymų paskanavome vakarienę ir labai gaila, bet jau turėjome skubėti atgal į Lietuvą. Laukė 7 val. kelias, tad negalėjome likti ilgiau.
Pakeliui į Lietuvą sustojome Latvijos pajūryje, nes važiuodami 30-60 metrų nuo jūros ir matydami nuostabų saulėlydi privalėjome sustoti ir pasigrožėti.
Tokie mūsų trumpi įspūdžiai iš Estijos. Labai nedaug, bet tikimės, kad šie žodžiai padėjo suprasti ir pajausti tą atmosferą ir tą nuotaiką, kurią jautėme mes.

Neužsiminėme apie akrobatinės jogos naujas pozas, naujus potyrius, kuriuos patyrėme Estijoje. To neįmanoma perteikti žodžiais. Todėl kviečiame jus gyvai susitikti ir išbandyti tai, ką atsivežėme.
Visa atsivežta patirtimi mielai dalinamės savo rengiamų atvirų treniruočių metu, apie kurias daugiau galite sužinoti čia: AcroYoga Social Park'ing Vilnius
Artimiausias mūsų renginys sekmadienį 13:00 Gedimino prosppekte. Daugiau apie jį galite skaityti čia: AcroYoga Sveikame mieste

Komentarų nėra :

Rašyti komentarą